Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-07, 18:28   #4110
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Kasialu tak na chłopski rozum to wydaje mi się , że chyba nie powinna Ci podłączać tego zęba do łuku skoro nawet nie zaczęła wcześniej miejsca dla niego robić. Nie wiem czy dobrze myślę, ten kieł był od zewnątrz nad resztą zębów i pod siłą za mocnego drutu po prostu wyszedł z kości tak?

Minai Ty masz o tyle inna sytuację, że Twoja dwójka jest jakby od środka kości umiejscowiona i orto robi Ci na nią miejsce. A tu po prostu chyba zabrakło tej kości, korzeń się wychylił bo ząb nie miał gdzie sobie pójść, a siły działały .

Kasialu ja bym tego nie odpuściła, zwrot kosztów aparatu i za implant to bezwzględnie powinien Ci się należeć. Lekarz jest ubezpieczony od takich rzeczy i przy wygranej sprawie wypłacają Ci odszkodowanie.
Co do tych Clear Aligner które wymieniłaś to niestety mało o nich wiem ale wydaje mi się, że był kiedyś osobny wątek na wizażu o tych aparatach. I chyba stosuje się je przy małych wadach wiec jeśli byś chciała wprowadzić dodatkowego zęba w szeregu to nie wiem czy tak można.
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora