Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudlam!
Wątek: Schudlam!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-09-02, 17:38   #48
201607150859
Konto usunięte

Re: Schudlam!

Chcialam tylko powidzieć, że to bardzo ciekawy wątek. Gratuluję wiedzy! Zgadzam się w zupełności z tym, że ktoś może ważyć mało, a mieć nieproporcjonalą sylwetkę i za dużo tłuszczu. Ja mam sama bardzo drobną budowę (spokojnie zakrywam przy obejmowaniu nadgarstka cały paznokieć, jeśli wiecie o co chodzi . Nistety cały tłuszcz gromadzi mi się w pośladkach i tzw "bułkach na udach". Chociaż waże niby mało przy swych bagatela 184 cm wzrostu (68 kg) to wyglądałam znacznie lepiej (i czułam się) ważąc 66 kg. Teraz niestety mam "wielkie dupsko" na chudych nóżkach i drobniutką górę, bo się przez rok nie ruszałam i teraz to wychodzi. Dziewczyny! Nie patrzcie na wagę, ale na proporcje sylwetki, fałdki tłuszczu i budowę ciała. Ważenie się to moim zdaniem przeżytek. No i te BMI to można sobie darować. Kulturyści ważą dużo, ale to tylko mięśnie. I co z tego, że mają złe BMI? Mają sobie spalić mięśnie czy jak
Słuchajmy swego organizmu, on nam mówi co i jak. Mam koleżankę, tzw "grubokościstą". Waży dużo (70 kg wzrost 1,64) ale taką ma budowę! Jest zbita, wysportowana lepiej niż nie jeden "chudzielec" i czuje się seksownie i takie też sprawia wrażenie. Najważniejsze to czuć się dobrze w swojej skórze.
201607150859 jest offline   Odpowiedz cytując