Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zapisalam sie na silownie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-09-14, 19:07   #25
malinka23
Raczkowanie

Re: zapisalam sie na silownie

stokrocia napisał(a):
> > zapisalam sie 2 lata temu w sierpniu Trener powiedzial >mi ze efekty ja zobacze po miesiacu a otoczenie po 2-3
>
> brzmi zachecajaco,ale ja zamierzam chodzic tlyko 2 razy w tygodniu,bo zaraz dojdzie wf i nauka na uczelni..Nie wiem czy dam radeTeraz mam wielki zapal do cwiczen,mam nadzieje,ze mi nie minie
> OD jakich cwiczen zaczelas?

Najpierw rowerek przez 20 minut i od poczatku cwiczenia na maszynach na wszystkie partie miesni i na koniec rowerek, zaczelam od 20 potem doszlam do 40 minut po treningu. Stopniowo zaczelam ograniczac cwiczenia na nogi, a konkretnie wypychanie na suwnicy i prostowanie nog na maszynie siedzac, bo zaczely mi sie nogi robic zabardzo umiesnione.
>

> Co do Twojej diety.jem podobniezrezgynowalam z pieczywa,makaronow,slodyc zy itd.
> czy ryz mozna jesc?

mozna ale w malych ilosciach, 3-4 lyzki do obiadu

> jak sobie radzisz z posilkami na uczleni,w pracy?Niedlugo zacznie mi sie wczese wstawanie,i niezawsze zdaze zjesc snaidanie
>
sniadanie trzeba zjesc Jezeli chodzi o posilki w ciagu dnia to plastikowe pojemniczki z przygotowanym w domu jedzeniem : piers z kurczaka, surowka, jajka na twardo. sandwicz z chleba graham albo jakims innym ciemnym z warzywami.
Pozdrawiam
malinka23 jest offline   Odpowiedz cytując