Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SŁODZIK----KTÓRY NAJLEPSZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-09-17, 21:47   #11
fox
Raczkowanie

Re: SŁODZIK----KTÓRY NAJLEPSZY

wnioskuje z tego ze robi sie wielkie halo z uzywania slodzika glownie zeby go nie uzywac a i tak jest uzywany jakbys sie zainteresowala slodzikiem choc w malym stopniu wiedzialabys o tym ze jest szkodliwy ja zamin podjelam decyzje o jego stosowaniu troche sie naczytalam artykulow dla prostego sprawdzenia wystarczy w wyszukiwarce wpisac slodzik, pozatym ogladam duzo programow na Discovery ostanio nawet byl o testach na ludziach spozywajacych slodzik(jak zwykle sa za i przeciw) Poruszajac tu spozywanie slodzika nikt nie mowi o kilogramach. Co do szkodliwosci sadze ze wyszlo by cos juz po 3 latach zreszata zdaje sobie sprawe ze jest szkodliwy ale jest tez wiele roznej zywnosci ktora jest nafaszerowana chemia i o tym tez kazdy wie Niestety twoje stwierdzenie jest bledne ze od 6 lyzeczek nie przytyjesz mechaniz jest taki ze nie masz kontroli bo cukier jest w calej masie jedzenia a jak dochodzi do tego slodzenie kawy herbaty owocow ciasta itp robia sie kilogramy ja generalnie unikam slodyczy zastepuje je sezamkami czy batonami z ziarnami ale czasem lubie zjesc cos kalorycznego, a jak sie ma ostre tendencje do tycia bieze sie pigulki antykoncepcyjne i choc duzo sie ruszam(rolki silownia basen) musze miec kontrole nad cukrem i uwierz mi mnie slodzik ratuje.Oczywisce kwestia indywidualna i wlasny wybor
fox jest offline   Odpowiedz cytując