Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Anne Hatheway
Wątek: Anne Hatheway
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-05, 13:06   #11
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Anne Hatheway

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Jest bardzo ładna i elegancko się ubiera,
Pushit - wolisz dżinsy i topy Olsenek chyba - dla mnie to nuda - a Mary-Kate wygląda jak wieszak i w weku 30 lat zejdzie z tego świata jak się nie opamięta w dietach (anorektyczki w takim wieku umierają, jak dalej się odchudzają). Bogate panienki - bez gustu. Wolę Anne.

Dodatkowo ta moda na tuniki i dżinsy przemineła - teraz mamy powrót () do lat 20, 30, 40 ,50 - Marlene Dietrich i Audrey świętują triumf! Przeczytaj wątek o tendencjach
Ja ją bardzo lubię.
I nie odchudza się (czytałam wywiad w kwietniowej urodzie - była anorektyczką, nie lubi chudych wieszaków).
LilyHoney - lubisz chyba strzaskane solary - więc to nie wątek dla ciebie. Solarka postarza jeszcze bardziej.
Ciekawe skąd masz o nas takie informacje
Zresztą to nie wątek do wycieczek osobistych.

Moda na lata 50te byla rok, półtora temu...,
a tekst ze dzinsy przeminely, to jakby powiedziec "przeminelo noszenie spodniczek, teraz nosi sie tylko sukienki"
, albo czapek, teraz zima nosimy gołe głowy.



To jest wątek o Anne Hathaway, nie Marlenie, czy Audrey.
Ma mega ciepła urode, jest śliczna i naturalna, ale ubiera się trochę jak jej 40letnie koleżanki z hollywood, przydałoby się więcej dziewczęcosci, spontaniczności w stroju, a mniej stylizacji na ekskluzywny brytyjski mundurek szkolny.
Tu mi sie podoba, jst dziewczeca: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1223203296
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując