Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Długotrwała pomadka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-15, 16:10   #15
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Długotrwała pomadka

Cytat:
Napisane przez drum_girl Pokaż wiadomość
jedyny minus tych pomadek ze przewaznie wypuszczaja ciemne kolory zadko idzie spotkac jasniutki roz;/
numer 10.Whisper discrete.W opakowaniu wygląda ciemniej niż na ustach. W tym tygodniu powinnam mieć aparat,więc,jak chcesz,to mogę wkleić fotę.

Cytat:
Napisane przez martex_52 Pokaż wiadomość
Martini, a mogłabys poszukać jak nazywa się ta pomadka z rimmela. Jeśli jest nie droga to warto spróbować Bo ta cała lipfinity to jakoś mnie nie kusi słyszałam od dużo osób że ciąge trzeba smarować tym błyszczykiem, a mi chodzi o pomadke której nie bedzie trzeba poprawiać.
Nazwa to Infinite Colour.Ja mam numer 090 Hold On (czerwona). Ona też ma błyszczyk razem,ale nie trzeba jej tym błyszczykiem utrwalać i poprawiać jak LipFinity. Błyszczyk nabłyszcza (jak sama nazwa wskazuje ),bo pomadka sama w sobie jest satynowo-matowa. Kupowałam ją jakieś 1,5 roku temu,kosztowała ok. 25 zł i wydaje mi się,że teraz też mniej więcej tyle kosztuje.

Cytat:
Napisane przez carmelka Pokaż wiadomość
Z dlugotrwałych mogę polecić pomadki z AVONU seria reklamowana przez Salmę Hayek. Trzymają doś długo i nie rozmazują się. Kolory są intensywne. Chyba też byly w ofercie jasiniejsze odcienie. Wadą jest, że wysuszają usta.
Mam tę pomadkę (jestem pomadkową maniaczką ,ale kupuję tylko czerwone i blado różowe ).U mnie nie przetrwała nawet próbu starcia z kubkiem herbaty,więc nie ma mowy o innych 'ekscesach '.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując