Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciąża i problem z partnerem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-29, 19:12   #15
monikk12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 33
Dot.: Ciąża i problem z partnerem

Studiuje prawo, on sie boi, bo wie, że ograniczę mu prawa i dostanie kuratora na plecy. Mowilam mu o tym, rachunki zbieram. Uznał dziecko, od lipca ma obowiazek alimentacyjny wzgledem mnie, nie dal mi złotówki, bo remontuje mieszkanie przeciez. Tez uwazam, ze mna manipuluje i wszystkimi dookola. Rodzice go bronią, bo nie chca sie przyznac do rodzicielskiej porażki, ze przez nich ich synek pije. To wszystko wiem z terapii.

Ostatnio juz w strachu przed tym, ze ograniczę mu prawa, po tym, jak dostal w twarz, bil sie piąstkami sam w lazience i wezwał Policje do mojego mieszkania, ze niby go pobiłam. Rozumiecie to? Kobieta w ciazy go pobiła, 160 cm, przy takiej dysproporcji sil. Szkoda, ze nie widzieliście min Policjantow, wpuściłam ich specjalnie, bylam spokojna, zeby w razie w zeznali, ze zadnej patologii u mnie nie ma... ale on juz sie boi, juz kombinuje. Z drugiej strony kupił dla Malego prawie cala wyprawkę, tego nie moge mu zarzucić, ze dla dziecka nic nie kupuje. Tu jest naprawde ok. Chodzi o to, jak traktuje mnie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
monikk12 jest offline Zgłoś do moderatora