Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki 2019 cz.5
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-19, 16:50   #1212
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Staraczki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Ohh przykro mi z powodu testu ale jesscze 3 dni do @, więc jest nadzieja [emoji110][emoji110]


Dziewczyny byłam dziś na wizycie, wszystko ok, pięknie bijące serduszko, maluch ma 1,3 cm [emoji7] ale ogromną ulga..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudowne wieści [emoji7][emoji7]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
O jak pięknie [emoji7] ja planuje iść tak jakoś za dwa tygodnie to by był 6tc, chociaż nie wiem czy tyle wytrzymam 🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja poszłam pierwszy raz równo miesiąc od testu, bardzo mi zależało żeby zobaczyć już 1-2cm malucha a nie tylko pęcherzyk ciążowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
My będziemy podchodzić raz do inseminacji, a potem chyba invitro. No chyba, że nasienie się poprawi to wtedy kilka razy spróbujemy. Zgadzam się. Od tak in vitro nie chcą robić. Twój mąż miał morfologię 0%? Co było przyczyną? Wystarczyły suple?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, 0%.

Prawdopodobnie przyczyną był długotrwały stan zapalny, bo w posiewie z nasienia wyszło sporo bakterii. TŻ przeszedł kurację antybiotykowa, ponowny posiew wyszedł już czysty.

Suplementy bral również.

Nigdy nie powtórzyliśmy ogolnego badania nasienia więc tak naprawdę nie wiem jak przedstawia się to teraz.

Robiliśmy też USG jąder i badania hormonów. Dalszej diagnostyki nie zdążyliśmy wykibac, ale w planach były różne badania genetyczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26

Edytowane przez fioleciasto
Czas edycji: 2020-02-19 o 16:51
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora