Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-06, 13:46   #369
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez ladymart Pokaż wiadomość
Witam! Dziś powinnam dostać okres, jednak zamiast niego pojawił się biały śluz. Leci on już od samego rana. Przez to czuję uczucie mokrości. Dodam, że oprócz tego od dwóch dni (łącznie z dzisiejszym) pobolewa mnie podbrzusze. Nie jest to jednak mocny ból, ale dość wyczuwalny. Pragnę napomnieć też, że w tym miesiącu odbywałam stosunek seksualny, jednak zawsze z zabezpieczeniem (prezerwatywa), a wytrysk był na zewnątrz. Mieliśmy prezerwatywę, która za każdym razem była dobrze sprawdzona i pozostawała bez zarzutów. Jednym słowem było z nią wszystko w jak najlepszym początku. Niepokoi mnie jednak ten biały śluz. Zawsze bezpośrednio przed okresem nie występował u mnie śluz. Teraz jest inaczej. Trochę się obawiam. Cykle z reguły mam regularne, jednak czasami zdarza się też, że okres potrafi spóźnić mi się 2 dni lub pojawić się dzień wcześniej. Może to wina stresu, ponieważ ostatnio mam troszkę problemów, a może to oznaka zbliżającej się miesiączki? Bardzo proszę o pomoc.
Jeżeli chodzi o ciążę, to nie masz się czym martwić/cieszyć (jak sama napisałaś) Śluz może pojawić się przed okresem, więc nie doszukiwałabym się nie wiadomo czego i czekała na okres, tym bardziej, że nie ma żadnego opóźnienia.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora