Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pm 2020.
Wątek: Pm 2020.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-29, 12:28   #1630
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
No ja to slyszcze że mój potrzebuje spokoju i po nowym roku można coś zacząć ogarniać się okaże po nowym roku że za mało spokoju jeszcze miał [emoji23]

Sent from my VTR-L29 using Wizaz Forum mobile app
Oj, coś ten Twój luby kręci
Ciekawe, co powie w styczniu
Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
Byłam na weselach i w piątek i niedzielę. Jako gość z dwojga złego wolę piątek. Urlop raczej i tu i tu trzeba wziąć, ale za to zawsze są te dwa dodatkowe dni na ewentualny powrót i dojście do siebie. Jako panna młoda też bym wolała piątek, łatwiej znaleźć makijazystke, fryzjerke.
Co do gości to jak komuś zależy, to przyjedzie nawet w środku tyg byliśmy u znajomych na weselu w niedzielę i z tego co mówili ze 3 pary im nie przyjechały, a wesele było na ok 130 osób.Osobiście też jestem przeciwniczka wesel poza sobota ale jak trzeba to i w środku tyg pojadę. No niestety ceny na wszystko ślubne są z kosmosu. To cena za jeden dzień ? U mnie w mieście ceny są mniej więcej od 180-210 zł ale niektóre rzeczy potrafią być doliczane dodatkowo np pokrowce, tort, napoje.Super.

Ja też muszę fotografa do końca roku ogarnąć.



Dziewczyny na ile osób robicie wesela ?
U nas przy każdym liczeniu liczba się zwiększa :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, to cena za jeden dzień.
W większości przypadków trzeba doliczyć ciasta.
My mamy nową salę, więc cena to 215zł, nie ma tylko torta i alkoholu.
Skłaniałam się pierwotnie ku droższej sali (230 bez ciast), ale jestem najlepszym przykładem, że warto wcześniej spotkać się z usługodawcami. Pani z tej sali już zepsuta klientem potraktowała nas pt. "oglądać i spadać, jak nie wy, to kto inny". A u tych z naszej sali spędziliśmy dwie godziny. Bardzo zaangażowani
U nas lista jest na ok. 150 osób aktualnie.
I faktycznie też rośnie, bo pierwotna opcja była na 120

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora