Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspólne zamieszkanie u niego
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-09, 22:26   #1
YellowMelllow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 54

Wspólne zamieszkanie u niego


Cześć Dziewczyny,


Wiem, że to może wydawać się głupie, ale mam pewien problem z mieszkaniem chłopaka. Ma on mieszkanie na kredyt, które jest dość małe, ale przede wszystkim urządzone po kawalersku - jest bardzo mała szafa, w łazience praktycznie szafek brak, pralka otwierana do góry, więc nic nie da się tam postawić, mam jakiś sprzęt, którego też nie miałabym gdzie zmieścić. Jesteśmy już jakiś czas razem i myślimy o wspólnym zamieszkaniu. Sama wynajmuję, więc decyzja jest dość oczywista, ale jednak czuję pewien niepokój w związku z zamieszkaniem u niego, bo wiem, że moje rzeczy po prostu się nie zmieszczą. Obecnie mam dużą szafę z wieszakami, schowki, szafki w łazience na kosmetyki. Od lat wynajmuję, sporo się przeprowadzałam, mieszkałam czasem "na walizkach" i cały czas zbierałam na mieszkanie o którym od dawna marzę. Tak marzyłam o swoim kącie tak urządzonym jak chcę, że teraz chyba nie mogę się pogodzić z tym, że miałabym zamieszkać daleko od miasta i jeszcze w mieszkaniu, które mi nie odpowiada i w którym źle się czuję. Mój chłopak twierdzi, że znajdzie się miejsce na moje rzeczy, ale wtedy to wszystko zamieni się chyba w graciarnię, bo zwyczajnie nie ma przestrzeni. Kocham go, chcę z nim być, chcę z nim zamieszkać, ale też zależy mi na moim komforcie i byłoby to jednak w pewnym sensie docelowe miejsce mojego zamieszkania, przynajmniej na kilka następnych lat, dopóki np. nie kupilibyśmy czegoś wspólnie albo byśmy się nie rozstali. Nigdy wcześniej z nikim nie mieszkałam, miał ktoś kiedyś podobne obawy? Nie wiem jak to ugryźć.
YellowMelllow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując