Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - stare panny 35+, są tu takie ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-17, 14:32   #85
Ilfirin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 104
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

Cytat:
Napisane przez ReTisna Pokaż wiadomość
Ja przyjaciol też nie mam za dużo. W zasadzie 2 najblizsze przyjaciolki ale obie maja malutkie dzieci wiec nie widujemy się zbyt często.



Też czasem mi przykro jak widze ze sie ludzie spotykają , ida razem na obiad na spacer a ja sama, ale prawda jest tez taka ze sama nie inicjuje spotkan moze gdybym to robila byłoby inaczej

Ja swojego czasu inicjowałam ale zawsze znalazła się jakaś wymówka z ich strony. W przypadku jednej z przyjaciółek wydało mi się to nawet dziwne, zaczęłam się martwić i dociekać czy coś się stało? Czy może to z mojej winy? Powiedziałam coś nie tak?

Okazało się później że jest zdołowana po rozstaniu z partnerem i w ogóle przestała wychodzić z domu. Próbowałam ją namówić na rozmowę, spacer, cokolwiek - nie chciała. Po kilku tygodniach gdy ponownie zabiegałam o spotkanie, zarzuciła mi, że UWAGA - ja się nie przejmowałam jej losem przez cały ten czas!

No myślałam, że szlag mnie trafi, a że po związku z facetem, który stosował na mnie gaslighting byłam mądrzejsza i bardziej pewna siebie, to powiedziałam że nie pozwolę się więcej tak traktować. Nikt mi nie będzie niczego wmawiać.



A może macie jakiś sposób na poznanie nowych ludzi, znajomych? I od razu mówię, że miejsca typu kluby odpadają, nie lubię takich miejsc.

Na kursy też się nie zapiszę, z powodu oczywistego braku kasy
Ilfirin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując