Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziecko po kilku miesiącach znajomości
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-04, 07:53   #16
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Dziecko po kilku miesiącach znajomości

Teraz wiesz, ale mimo wszystko się boisz, czyli gdzieś tam chociaz trochę swiadoma jesteś. Dziecko nigdy nie jest dobrym wyjściem, by kogoś zatrzymać. Mam taki przykład w rodzinie. Jeśli się boisz, też jest to średni znak, mam przyjaciółkę która poznając faceta, od razu z nim zamieszkała, i od razu zaczęli starac się o dziecko, taka była zakochana i szczęśliwa, ale czar szybko prysł. Chciała mieć drugie dziecko, ale teraz mowi ze raczej skupią się na ratowaniu rodziny i może kiedyś podejmą taka decyzje o drugim dziecku. Niestety nasze przeświadczenie ze dziecko spaja zwiazek, jest dalekie od rzeczywistości. Praktycznie kazda para która ma dziecko, mówi o kryzysie który po urodzeniu ich spotyka, jedne pary przetrwają inne nie. I nie ma znaczenia czy były starania, czy przypadek czy cokolwiek. Z drugiej strony to Twoje życie, i Twoje decyzje. Nikt za Ciebie go nie przeżyje, i nikt nie weźmie odpowiedzialności za Twoje ewentualne niepowodzenia tylko Ty sama. My z partnerem, po 3 miesiącach zamieszkaliśmy wspólnie, w grudniu mina 3 lata związku i obecnie spodziewamy się pierwszego dziecka. To była nasza wspólną decyzją, trochę szybko, ale bardzo się kochamy, we wrześniu sie zaręczyliśmy i powoli planujemy ślub, ale na spokojnie, przyjęliśmy czas za 2-3lata na ten moment. Życzę szczęścia.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując