Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-05-11, 12:05   #67
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz.2

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
U mnie też gorąco i duszno, a na dodatek sucho, bo nie padało co najmniej od półtora tygodnia. Oprócz powszechnego zachwycania się "słoneczkiem" i upałem wkurza mnie też brak myślenia o tym, że wiosną i latem musi padać deszcz, bo inaczej wszystkie rośliny usychają. Mam wrażenie, że mało kto przejmuje się rolnikami, sadownikami czy ogrodnikami, dla których susza oznacza spadek dochodów. Nie mówiąc już o tym, że długotrwały brak opadów wpłynie także na wszystkich w danym regionie.
I tu się w pełni zgadzam. Mnie też drażni takie bezrefleksyjne podejście do tematu, że chce się żeby był upał, jak i w drugą stronę: ja nie lubię ciepła ma być 10 stopni najlepiej cały rok.

No sorry, my mamy swoje preference, ale mieszkamy w takim a nie innym klimacie, którego stały rytm pozwala funkcjonować całości społeczeństwa, gospodarki itp.

U mnie straszliwie parno. Musiałam załatwić kilka pracowych spraw w mieście i myślałam, że umrę.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora