Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe mamy 2019, cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-24, 14:53   #969
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87023762]Nad pralka mamy szafkę i jest tam tyle wszystkiego że ona musi zostać bo nie mam gdzie tego dać. Mam miejsce tylko w dużym pokoju, ale tutaj to tak średnio.

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Zazdro! Ja bujam, zjadłam kromke chleba od rana i nawet się nieuczesalam, siedzę w pidzamie i słucham rykow bo z rąk odlozylam do wózka.[/QUOTE]
Współczuję, ciekawe czy ja bym wytrzymała chociaż jeden dzień z Twoim Fifim
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Elsabel to dobrze, że teraz Ci się trafiły lepsze dni po tym dołku ja właśnie ubieram małego i idziemy na spacer do miasta, on najlepiej śpi w wózku więc mam nadzieję,że sobie odpocznie. W domu miał dziś dwie drzemki ale pół godziny i 1,5h. Ogólnie lekarka powiedziała,że nie jest to nic poważnego ale lekkie przeziębienie. Mamy jutro tą sesję i poczekam do wieczora z odwoływaniem. Z jednej strony najchętniej bym odwołała żeby jego nie męczyć, z drugiej strony on wydaje się mieć spoko samopoczucie tylko ten katar... No ale katar to ma od miesiąca z przerwami. nie wiem, nie wiem. Tak to by już była sesja odhaczona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! Moja też zaczęła zasypiać w wózku zamiast się rozpłakiwać, bardzo mnie to cieszy. Ale jest jeden warunek, trzeba cały czas iść. Jak się zatrzymam, to ona się budzi
Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Jakie macie maty edukacyjne?
Szukam czegos fajnego tak do 150 zl
Ja mam taką jak w załączniku, hejtowany tutaj kolorowy grający plastik Ale mała tak fajnie długo się na niej bawi, że w życiu z niej nie zrezygnuję. Mam też drewniany baby gym, ale to jej nie ineteresuje...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mata edukacyjna.jpg (104,6 KB, 46 załadowań)
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora