Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie styczniowe 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-08, 11:11   #2456
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam komodę z przewijakiem z Ikei, ale szczerze mówiąc po rozłożeniu ona jest taka wielka że zajmuje za dużo miejsca, poza tym ogranicza dostęp do szuflad, więc nie jestem zadowolona z tego zakupu i nie planuje z niej korzystać w takiej formie :/ kupiłam przewijak na łóżeczko. W Ikei chyba warto te pojemniczki na lozeczko, na waciki itp przy przewijaniu, ja planuję kupic



Dziewczyny, garść nowych pytan.

1.Właśnie wracam że szkoły rodzenia. Miałyśmy wykład o bankowaniu krwi pepowinowej. Znam zalety, czytałam trochę fora, generalnie zdania są podzielone i ja sama nie mam przekonania. Czy któraś z Was się na to zdecydowala lub ma doświadczenia w rodzinie/znajomych i może coś więcej napisać?

2. Zaczęłam się zastanawiać jaki mam oficjalnie termin porodu Bo tak, na pierwszej wizycie na samym początku tp na podstawie ostatniej miesiączki 28.01. Później USG 1trymestru 26.01, 2trymestru tak samo. Na ostatnim badaniu u mojego lekarza szacowany termin na 29.01 i pewnie do końca będzie się zmieniać Które traktuje się jako ten oficjalny termin?


To w sumie nieduża rozbieżność. [emoji16]
U mnie z OM 5.01 a z pierwszych usg 7.01
Natomiast z ostatniego usg już 26.12 bo Młody jest całkiem duży - duża głowa i długa kość udowa. Ale na typ etapie już raczej się tego terminu nie bierze pod uwagę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora