Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie styczniowe 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-08, 13:32   #2460
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
To waży tyle ile moja łobuziara. Ale mi USG wyleczyło wyliczyło termin na 23.12. Jak ja bym chciała żeby tak było. Albo jeszcze wcześniej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A ja mam nadzieję, że chociaż do końca Świąt będziemy w dwupaku. Ale donoszoną mam od 17.12.
Chociaż pewnie im bliżej tego terminu to już będę chciała urodzić, bo już teraz bywa mi ciężko... Byliśmy z TŻ na zakupach w CH, trochę połaziliśmy i teraz pewnie 2 dni będę odpoczywać.
Chciałam kupić najtańszy rożek w Auchan (bo nie wiem czy w ogóle się przyda), ale były same różowe lub dziewczyńskie, ani jednego neutralnego.
Kupiłam za to gumowe klapki do porodu pod prysznic i kurtkę zimową w Housie https://www.housebrand.com/pl/pl/vy3.../cocoon-jacket - tylko inny kolor, którego nie ma na stronie. Wzięłam S i mam jeszcze trochę zapasu na brzuchu, więc mam nadzieję że już do końca ciąży w niej „oblecę”. Obym już dużo nie spuchła. [emoji87] A potem będzie na spacery z psem i do samochodu. [emoji16] Bo na zimę mam same płaszcze puchowe, a w płaszczu ciężko się prowadzi...



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora