Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wybór świadkowej
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-16, 13:21   #8
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Wybór świadkowej

Cytat:
Napisane przez jaki_ladny_nick Pokaż wiadomość
Ja również polecam opcję z dwoma świadkami - sama tak miałam i wyszło dobrze [emoji846] co prawda suknię pomagała mi wybrać mama z teściową ale świadek dzielnie wiązał gorset [emoji16]

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Zastanowię się nad tym w sumie [emoji4]
Cytat:
Napisane przez AngelsWings Pokaż wiadomość
U mnie świadkowa miała też pełnić funkcje "pomocy technicznej" na samym weselu. Dlatego kierowałam się też tym, żeby była to osoba orientująca się choć trochę kto z gości jest kim.
No właśnie też myślałam o tym kierunku jeśli chodzi o osobę świadkowej [emoji16]
Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Jeśli kuzynka nie ma dziecka to wolałabym ją niż koleżankę ze studiów. Miło jest jeśli świadkowa towarzyszy pannie młodej przy ubieraniu i innych przygotowaniach, a potem są toasty, jakieś zabawy, no i jest to osoba, która będzie siedzieć najbliżej Ciebie. Z dzieckiem na ręku to nie jest takie proste. No i co zrobić, jeśli maluch będzie chciał do domu np o 20? Tego się nie przewidzi. Chyba, że koleżanka zapewniłaby dziecku nianię w domu to czemu nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma, ale w sumie przez dwa lata może się dużo zmienić [emoji16] z drugiej strony u niej świadkową była jej siostra, która ma 3 dzieci. Po prostu o 22 odstawiła dzieci do teściowej ☺ tak by chyba a było najprościej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując