Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Króliczek Miniaturka IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-24, 21:02   #4057
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
Mój boi się każdej podróży, jak musiałam z nim przez 10 dni jeździć do weta to miałam wrażenie, że mały padnie na serce, w domu jeszcze przez 2-3 godziny cały dygotał. A droga zajmuje około 6 minut autem.

A oto ten panikarz

jeju, mój tak samo
Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
moj tez traktuje tapczan jak kuwete, czasem wskakuje tylko po to zeby nabobczyc i sie wysikac mam caly czas folie na tapczanie masakra

no to mój uszatek też tak ma, że lubi posikać na łóżko i to w każdym z trzech pokoi. W salonie mamy takie, że nie widać nawet jak posika, w sypialni moja strona łóżka wyścielana jest różnymi kocykami, ściereczkami, żeby nie zamoczył materacja, a jakoś na stronę mojego męża nie sika - czuje respekt. W ogóle on zakazuje mi wpuszczać królika na łóżko, ale ja nie mam serca mu czegokolwiek zakazać. W ogóle klatki już się pozbyliśmy w pierwszym roku jego życia, bo tak w nocy ją tarmosił i gryzł, że nie szło spać.

Wiecie, ja staram się jak tylko zasika, to uprać, albo wymienić szmatkę, żeby nie czuł swoich siuśków i na jakiś czas się sprawdza, ale często po prostu wyskakując z kuwetki wskakuje na łóżko, a łapki ma mokre no i już cąłe prześcieradło mokre
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora