Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ekspres do kawy
Wątek: Ekspres do kawy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-07, 13:17   #34
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Ekspres do kawy

Cytat:
Napisane przez gisiaa Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o ekspresy ciśnieniowe do kawy to polecam wybrać saeco. Ja używam takiego ekspresu i w pracy i w domu. Oczywiście w biurze ekspres jest większy, jednak mój domowy sprawuje się równie dobrze. Jeśli naprawdę zależy Ci na wyrafinowanym smaku, to nie polecam zakupu kawiarki. Warto zainwestować w porządny sprzęt, bo on naprawdę da Ci wiele radości, szczególnie o poranku , poza tym to wydatek na lata.
A o którym Saeco konkretnie piszesz i polecasz, bo modeli mają sporo i duży rozrzut cenowy.
Mój brat jest zadowolony z Saeco Moltio z pojemnikiem na mleko
http://www.mediamarkt.pl/ekspres-sae...brny,id-878888
Wg mnie przygotowuje naprawdę smaczną kawę.

Nie zgodzę się co do kawiarki, że nie gwarantuje "wyrafinowanego smaku". Smak kawy z kawiarki jest po prostu inny przez inny sposób parzenia kawy. We Włoszech najbardziej popularna jest kawiarka. To znaczy, że nie mają oni wyrafinowanego smaku

Marti842, fajny ten ekspres Saeco Exprelia Evo. W podobnej cenie jest Miele CM 6300 , na który się w ostatecznie zdecydowaliśmy.
Miele jest prosty w obsłudze, automat o wszystkim informuje,kiedy wymaga czyszczenia, napełnienia wody czy kawy. Do tego zapamiętuje ustawienia pod każdego użytkownika.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując