Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-08, 18:31   #3944
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Przychodzę z pewnym zapytaniem, pewnie mnie pamiętacie, a ja pamiętam was i wiem, że tutaj dostanę fachową i rzetelną odpowiedź Mianowicie: co sądzicie o manicure hybrydowym? Niszczy paznokcie, próbowałyście może kiedyś i w jakiej cenie? Wiem, że preferujecie naturalne pazury, ale ostatnimi czasy poważnie zastanawiam się nad pójściem do kosmetyczki, żeby ogarnęła kształt moich paznokci. A te hybrydy to tak jeszcze się zastanawiam, nie jestem do końca przekonana.

Manicure hybrydowy kosztuje około 50 zł (mogą być niewielkie różnice w zależności od salonu). Niszczy płytkę paznokcia i co dla mnie jest irytujące nie jesteś w stanie samodzielnie usunąć lakieru hybrydowego, musi to zrobić kosmetyczka (w każdym razie samodzielnie jest bardzo trudno), a to kolejny wydatek.
Plusem jest to, że lakier trzyma się bez uszkodzeń i odprysków około 2 tygodnie.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora