Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-09, 09:40   #3949
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Wiem co masz na myśli, ale ja z doświadczenia mogę napisać, bo przecież miałam naprawdę długaśne paznokcie, że to, dla mnie przynajmniej nie miało znaczenia. Naprawdę nie widzę różnicy między długimi paznokciami i takimi jak mam teraz pod względem higieny Co innego niektóre kwestie manualne, typu zapinanie łańcuszka na szyi, ale i to da się opanować.
Ale masz rację, każdy inaczej obsługuje się długimi paznokciami i ma inne odczucia.
Co do ekspedientki w mięsnym np - mnie w ogóle obrzydza sam fakt, jak sobie pomyślę: ciekawe czy ma czyste ręce jakoś nie przykładam aż takiej uwagi do długości paznokci. Wiadomo w pracy są normy, ale w warunkach domowych to inna sprawa

śliczny jest ten lakier szkoda, że nie kupiłam jak był...
U mnie w sklepie babeczki na mięsnym mają zlew i dozowniki takie bezdotykowe Co prawda używają też rękawiczek ale tylko na dłoni która biorą mięso. Widziałam nie raz jak myją ręce ale zauważyłam, że tylko po podaniu surowego przy wędlinach tego nie robią Trochę to dziwne bo surowe mięso i tak myjesz przed przyrządzeniem. Powinny wg mnie przed dotykaniem wędlin


Anulka on był w promocji na stronie Eclair jeszcze niedawno
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora