Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wesele bez dzieci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-11, 22:30   #60
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Wesele bez dzieci

Dokładnie. Taki animator na pewno sporo kosztuje, nie każdy musi mieć chęć płacenia za to, skoro i tak nie ma ochoty za bardzo na dzieci i jest to trochę inna impreza. Moim zdaniem goście powinni to uszanować i sami się zastanowić czy mogą zostawić z kimś dzieci czy nie. Nie każda impreza nadaje się dla dzieci. Ja jak pisałam chce mieć dziecko, ale chyba nie będę robić tak, by wszędzie zabierać dziecko, a jak ktoś powie, że bez dzieci to się obrazić. Myślę, że nie będę taka, będę dziecko kochać, ale to nie znaczy, że wszędzie je ze sobą zabiorę. Rodzice też potrzebują czasu dla siebie, pobawienia się, to się nie wyklucza. Ma się dzieci, ale nadal jest się odrębnymi osobami, powinno się mieć też świat poza dzieckiem i wszystko da się zorganizować, oczywiście nie mówię o ciągłych wyjściach, ale wyjście na wesele i zorganizowanie opieki nie powinno być problemem. Na pewno nawet wynajęcie kogoś na ten czas może być tańsze od tego animatora, takiego wciśniętego na siłę, byle tylko dzieci były na weselu.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując