Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-13, 09:18   #4396
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez usuahaha Pokaż wiadomość
O, ja mam to samo. Kupilam uriage lrp u vichy na probe I wszystkie trzy leza. Dla mnie produkt bez przeznaczenia

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Ja z kolei uwielbiam wody termalne, zwłaszcza tą uriage. Rewelacyjnie sprawdza się np. po nałożeniu na twarz glinki (lub innych maseczek) do zwilżania żeby nie zaschło. Lub latem mega chłodzi. Poza tym jak używa się toniku do twarzy to też nie widać spektakularnego efektu, a jednak przywraca naturalne ph skóry i przygotowuje ją przed nałożeniem kremu.

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Też się nad tym zastanawiam jak to jest, że niektóre dziewczyny miesiąc w miesiąc mają denka większe niż 20 sztuk i nie są to próbki.
To chyba zależy od tego ilu elementową mamy pielęgnacje bo jeśli podliczę u siebie wszystko to naprawdę sporo tego jest:
-twarz: olej, płyn micelarny, żel, tonik, peeling, glinka, maseczka nawilżająca, krem pod oczy, krem na dzień i na noc, serum, plasterki na nos - 12
-włosy: olej, szampon, odżywka do spłukiwania, maska, peeling, odżywka bez spłukiwania, serum na końcówki, suchy szampon - 8
-ciało: mydło, żel, peeling, olejek, balsam, krem do rąk, krem do stóp, peeling do stóp - 8
-perfumy
-są też takie które używa się od czasu do czasu np. skarpetki złuszczające, maseczki jednorazowe na twarz/ pod oczy
+ kolorówka
+akcesoria i płatki kosmetyczne
+próbki

I jakoś się zbiera...
Ja w sumie już nie mam zapasów ale lubię tu wchodzić bo zdaję sobie sprawę, że w mojej pielęgnacji jest za wiele elementów i chce wykluczyć to co zbędne i jednocześnie odpowiednio dbać o siebie. Dzięki temu wątkowi nauczyłam się konsekwencji i w końcu mogę się pochwalić, że systematycznie się balsamuje, a nie od święta. Pod koniec roku podliczę sobie wydatki i przejrzę zużycia to też bardzo ułatwi przyszłe zakupy np. na promocjach bo będę wiedziała ile czego potencjalnie zużyje i w jakim czasie (żeby potem nie okazało się, ze terminy ważności gonią...)

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez emiliana45 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Postanowiłam się zmobilizować i zużyć wszystkie albo prawie wszystkie kosmetyki,które stały otworzone.I zrobiło sie spore denko .
Zdjęcia
1.Twarz,
2.Ciało i dłonie,
3.Włosy,
4.Próbki
Ile kosmetyków aptecznych. Uwielbiam taką pielęgnację
Jak sprawdził się płyn micelarny z La roche i balsam z Pat& Rub? Co sądzisz o clinique i este lauder, clarins ? Zadowolona byłaś z tych kosmetyków ?

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
Moje denka zazwyczaj sa dłuższe niz miesięczne, czesto niestety lubi mi sie skończyć wszystko na raz, wiec tez na raz muszę otworzyć nowe rzeczy i tak w kółko ostatnio doszłam do wniosku ze nie będe składować pustych opakowań, szkoda miejsca i będe wpisywać na bieżąco. Powiem ze cieżko sie odzwyczaić i tak po prostu wyrzucić cos co sie skończyło

Ja robię 3 zdjęcia w miesiącu co ok. 10 dni i tym sposobem nie zbiera się tego dużo. Mąż gdyby dowiedział się, że trzymam puste opakowania do zdjęć to pewnie uznałby, że już całkowicie ześwirowałam na punkcie kosmetyków albo brakuje mi zajęcia
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora