Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone 30+ 40+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-01, 22:34   #4998
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dobry wieczór


Dziękuję Wam za polecenie tonera Whamisa. Skusiłam się i jestem pod ogromnym wrażeniem. Nagle po feriach zrobił mi się delikatny przesusz na twarzy. Nie wiem co to? Może kropelki z Retinolem Sunday Riley, które miałam jako miniaturkę ... Ten toner daje mi niesamowitą ulgę.
Z "łupów" na wakacyjnym wyjeździe mam tez filler na zmarszczki Rodial, kupiony za 49,99 (cenę oryginału przemilczę) i właśnie cienie Affect, o których wspominałam. Naprawdę są świetne! Są dobrze napigmentowane, a jednocześnie moja nieprofesjonalna aplikacja wygląda super. Potwierdzam, że są podobne do moich ulubionych The Balm, a generalnie paletka Pure Passion to dodatkowo świetne kolory do dziennego makijażu.



Reign, gdy napisałaś o tym, że chciałaś być Tomkiem skojarzyło mi się to, co coraz częściej czytam i oglądam. W wielu krajach tzw. Europy Zachodniej tego typu zachowania u 4-5 latków w myśl gender rozpoczynają ... procedurę zmiany płci. Dla mnie to bulwersujące!!! Nie neguję, że występują podobnego zaburzenia u ludzi, którym trzeba pomóc, ale litości ... dzieci w tym wieku szprycować hormonami wydaje mi się niedorzeczne. Dziewczynka może w tym wieku chcieć być chłopcem, a chłopak, dajmy na to spidermanem. To przechodzi ...
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora