Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-23, 16:11   #78
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: [emoji173] Mamy wrześniowe 2020 [emoji173] cz. 2

Cytat:
Napisane przez calineczka_dwa Pokaż wiadomość
Jak masz alaby w mieście to na stronie mają dokładnie opisane, które punkty są czynne, a które nie [emoji5] nie trzeba nawet dzwonić


Pomyślałam, że może jednak będę rodzic w państwowym szpitalu i właśnie dzwoniłam umówić się na wizytę kwalifikującą do CC (zgodnie z ich procedurą jeśli masz wskazania do CC trzeba odbyć taką wizytę przed 28 tc żeby u nich rodzic) i dowiedziałam się, że zapisy na planowe CC są wstrzymane z powodu braku lekarzy do odwołania... wspaniale...

Czy któraś z Was już wie, że będzie miała cesarkę? Jak u Was wyglada procedura zapisu na konkretny termin w szpitalu?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja będę mieć cesarkę i poprzednio miałam też, ale nie musiałam robić, żadnych wizyt, przyszłam w 9 miesiącu do lekarza, ktorumy chciałam, żeby mi zrobił cesarkę i nie było problemu. Wskazania miałam od proktologa, bo byłam po zabiegu dosyć świeżo [emoji5]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

A ja wkurzyłam się dziś w drugą stronę... Zadzwoniłam do gin powiedzieć, że dziś nie oryzjde, bo się boję, a dziś miałam mieć wizytę, a on ki kazał przyjść jutro póki przyjmuje, bo potem nie wiadomo co będzie [emoji24] więc pewnie ze dwa tygodnie będę zesrana, że coś przywlekłam nie daj Bóg [emoji27][emoji27]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora