Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-16, 16:24   #2571
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Pięknie 🤩 jak nazywa się hotel? Chcemy na Korfu lecieć, nawet rozważaliśmy Roda Beach Resort, ale odłożyliśmy w czasie na przyszły rok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Zazdroszczę, ja uziemiona, bo starszy chory a i młodszy dziś ze żłobka wrócił z katarem. Za to zostaje już do 13:30, podobno głodny nie chodzi, czyli coś tam zje i dziś był dzień, gdzie przez większość czasu się bawił, drzemka 1,5h zaliczona.
Mimo że ze starszym synem, to udało mi się ugotować full wypas obiad dwudaniowy na 2 dni + zupa dla Kornela, co mnie bardzo cieszy. Lubię gotować, ale przy dzieciach stanie w kuchni jest ogromnym wyzwaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ooo nasz hotel jest w Rodzie ! i nazywa sie Robolla beach Aparthotel. bardzo przyjazny dzieciom (maly basen, plac zabaw, lazienki przy basenach, krzeselka, lekarz w hotelu, prywatna plaza (chociaz plaza w samej Rodzie ladniejsza) no i ma takie apartamenty wiec dziecko spi w sypialni a my mozemy sobie siedziec w salono-kuchni. Jedzonko tez pyszne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

wlasnie po kolacji obczailismy ze nasz hotel jest obok tego Roda Beach Hotel i bylismy tam zajrzecz bo mozna przejsc plaza. On wyglada tez super. Chyba mieszkaniowo i cenowo klasa wyzej. Chociaz jak pisalam ja jestem w pelni zadowolona z tego naszego
__________________
Overthinking does kill your happiness

Edytowane przez Roselyn
Czas edycji: 2021-09-16 o 20:14
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując