Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 11:23   #80
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Cytat:
Napisane przez wyszewo Pokaż wiadomość
hej, mam pytanie... kilka dni temu pofarbowałam włosy Palette średni blond - wyszedł ciemny blond jak na załączonej fotce... i teraz pytanie - czy L'Oreal_Casting_świetlist y_blond mo jakoś fajnie rozjaśni? czy powstanie coś żółtego?
ja tu widze sredni blond nie ciemny jakbym Ci pokazala moje pasemka w kolorze sredni blond co wyszedl jak czarny to bys sie ze swojego cieszyla hihihi casting moze lekko rozjasnic daj jeszcze jakas fotke bo na tej moze za malo widac

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez butterfly12345 Pokaż wiadomość
oj szkoda bo miałaś widziałam po tym świetlistym blondzie piękny odcień naprawde, możesz pasemkami jedynie rozjaśniać by było więcej jasnych i potem casting znowu, wtedy rozjaśni te jasne ładnie ale nie te ciemne, w końcu wypłowieją i nie będzie widać tych ciemnych zobaczysz
ja też decyduję się by zrobić świetlistym , jednak dopiero rozjaśnilam lekko brazowe wlosy, teraz sa super jasne zoltawe bym powiedziala na ile mi przyciemnie świetlisty blond i co w ogole wyjdzie?

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

do dziewczyn które robily odcieniem świetlisty blond, co moze wyjsc na rozjasnionych troszke zoltych wlosach? przyciemni mocno czy rozjasni... czy co?
a tak mialam na poczatku watku sa moje 2
przyciemni moze na 1-2 myc pozniej juz sa ladne jasne ma poczatku watku sa moje foty 1 w dniu farby( ciemniejsze ) i 2 po 1-2 myciach pokaz wloski jakie masz teraz mnie to juz tak korci casting bo znow chce miec swoje slomkowe kudly a nei te obrzydliwe brazowe pasemka;/ bleee
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując