Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam 30 lat i nie mam koleżanek. Nie mam kogo zaprosić na ślub. Tak mi smutno :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-10, 23:15   #18
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: Mam 30 lat i nie mam koleżanek. Nie mam kogo zaprosić na ślub. Tak mi smutno :(

Cytat:
Napisane przez Alejakto Pokaż wiadomość
Co może być z autorka nie tak, bo chyba nie to, że ma wy☠☠☠ane na kogos kto ma wywalone na nia;-) jeśli takie coś jest dla Ciebie toksyczne (pytam, nie zakładam że tak uważasz) tzn że ja też jestem toxic;-)
Chodziło mi o to, że to aż statystycznie nieprawdopodobne, żeby z tyloma ludźmi się poznawać i dziwnym trafem z nikim się nie jest w stanie zaprzyjaźnić. W takiej sytuacji należy się zastanowić, czy problem nie leży jednak po stronie autorki, a nie 'innych ludzi'.
Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
To prawda. Znam osoby, które w okolicach 30 (akurat przed) są w stanie bez problemu poznać parę osób tygodniowo.

Strasznie im zazdroszczę i oglądam tutoriale na YouTubie, jak to zrobić. (Tak, tak nisko upadłam.)

No bo serio. To jest pewien talent, którego często ludzie mający go nie zauważają, traktując jako normę. I im się wydaje, że to takie proste.

Dla nas, którzy tej umiejętności nie mają, to nie jest proste.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak, mi jest na pewno łatwiej bo ja od dziecka nie miałam oporów przed zagadywaniem do obcych ludzi i nawiązywaniem znajomości, przychodzi mi to z łatwością, to fakt. Aczkolwiek był czas, że znajomi mi się wysypali, desperacko pragnęłam mieć nowych i w tamtym okresie odstraszałam nowo poznanych ludzi tą postawą, brrr, aż mam ciary żenady na tamte wspomnienia. Na własnej skórze przekonałam się, że jak się chce za bardzo, to otoczenie niestety wyczuwa tę desperację i efekt starań jest mizerny.

Ej, nie ma nic złego w oglądaniu tutoriali na YT! Jeśli tylko pomogą, to git
__________________
In a society that profits from self-doubt... loving yourself is an act of rebellion.
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując