Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam 30 lat i nie mam koleżanek. Nie mam kogo zaprosić na ślub. Tak mi smutno :(
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-11, 11:04   #24
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Mam 30 lat i nie mam koleżanek. Nie mam kogo zaprosić na ślub. Tak mi smutno :(

Nie zgadzam się z tym że jak ktoś ma ok 30 lat to już nie ma chęci na życie towarzyskie, to zależy moim zdaniem od charakteru a nie od wieku. Sama w tym roku kończę 30 lat,mam narzeczonego, pracuję z ludźmi,więc mogło by się wydawać że mam ich po pracy dość,a mimo to lubię spotykać się dość często ze znajomymi i znam sporo osób które również mają podobnie. Znajomości na odległość niestety trudno utrzymać, już wielokrotnie było tak że ktoś znajomy się wyprowadzał, obiecywał kontakt i to że zaprosi do nowego miejsca zamieszkania i magicznie po wyprowadzce następowała cisza ze strony znajomych. Oczywiście da się utrzymać znajomość na odległość, ale zależy to od chęci dwóch stron, niestety mam wrażenie że wielu ludziom tych chęci brakuje...



Skąd jesteś Autorko? Na wizażu jest całe podforum spotkaniowe, może tam się uda?
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując