Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-27, 10:35   #57
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tez mam kolezanke, ktora boi sie szczepionki, no ogolnie spoko, ze chialaby poczekac z rok czy dwa zeby zobaczyc czy beda jakies skutki uboczne, nie neguje tego, ze inni chca sie szczepic ani tego nie krytykuje.
Ale wrzucala ostatnio na insta filmik jakiegos goscia, ktory sie wypowiadal dlaczego szczepienia nie powinny byc obowiazkowe, a w komentarzach oczywiscie "tell people to stop getting vaccinated, this is genocide!!!!!" No dziwi mnie to, i to bardzo. Mlodzi, teoretycznie wyksztalceni ludzie, a wierza w takie cuda.

mnie generalnie dziwi, że ludzie mają jakieś wątpliwości, które można rozwiać poprzez poczytanie źródeł (innych niż artykuł na onecie ), ale tego nie robią.

wolą się bać, mieć wątpliwości i powtarzać bzdury, ale żeby spędzić chwilę na zgłębieniu tematu, to nie.

i już nawet nie mówię o covidzie, a o czymkolwiek.

takich co czynnie atakują zaszczepionych to osobiście nie znam. ale takich pasywno-agresywnych już na pęczki. moje ulubione z ostatnich dni to "zaszczepiłaś się? no dobrze, dobrze, skoro chciałaś. ja nie, ja chciałabym kiedyś zajść w ciążę bez problemów"
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując