Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BDSM - cz. III
Wątek: BDSM - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-24, 11:57   #59
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ola-zz Pokaż wiadomość
Clevland Za pierwszym razem było takie....hmmm co on mówi???? ale tak mnie to podnieciło i bulwersowało a teraz tylko podnieca.
Na szczęście mój sobie mnie nie obrzydza

Czasami ciekawie jest przekraczać granice, ważne aby mieściło się to w estetyce obu partnerów.


Ja tam jednej obiecałem, że jak będzie bardzo wyzywająca, ekshibicjonistyczna i niegrzeczna itp. to przyprowadzę kogoś i będzie patrzył jak ją musztruję. Śmiała się z moich zapewnień...
Potrafiła np. w restauracji majtki zdjąć, wręczyć mi tuż przed wyjściem do znajomych wiedząc, że nie będę miał w krótkim czasie okazji aby ją przelecieć.
No i doigrała się, bo kolejny raz zrobiła taki numer na wakacjach.
Wcześniej rozmawiałem z parą, którą "mocniej" zainteresowaliśmy (razem wypożyczyliśmy samochód aby pozwiedzać). Pytali o jakiś swing itp. Ja się nie zgodziłem, ale takiej otwartej propozycji nie mogłem nie wykorzystać dla swoich celów.
No i w pokoju zawiązałem lasce oczy, trochę ją sponiewierałem, w między czasie przyszli oni (uprzednio zaproszeni) i się przyglądali, jak dostawała klapsy, chodziła na kolanach itp., a w końcu rozgrzana do granic możliwości zgodziła się na sex gdy oni patrzą.
W rewanżu oni uprawiali sex na naszych oczach.


Polecam, choć niełatwe do zaaranżowania.
Na wakacjach łatwiej o takie przygody, bo wiele par szuka takich atrakcji.
Nikt nie ma tego napisanego na czole, warto więc czasem kogoś zapytać o gdzie mają swój zakątek na plaży, wspólne wyjście na dyskotekę itp.

Edytowane przez Clevland
Czas edycji: 2015-12-24 o 12:01
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując