Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - trądzik różowaty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-24, 21:29   #366
Vaniilas
Przyczajenie
 
Avatar Vaniilas
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: trądzik różowaty

Cześć dziewczyny
Mam 20 lat i niiigdy nie miałam problemów ze skórą. Moooże była troche sucha, ale to w granicach normy.
Jednak tak pół roku temu na czole zaczęły pojawiać mi się pryszcze, takie ropne. Jeden, dwa - no do przeżycia .
Na dzień dzisiejszy mam prawie całe czoło od tego świństwa, wygląda jak trądzik różowaty. Moja cera, tak jak kiedyś była normalna/sucha, tak teraz jest mieszana (tak mi się wydaje, chociaż już sama nie wiem).
Zanim ten wysyp mi nastąpił to jedyne co używałam to Cethapil wieczorem po zmyciu makijażu i rano przed jego nałożeniem. Jako podkład używałam AMC z Inglota. Bez żadnych żeli myjących, kremów pod oczy, toników specjalnych czy innych rzeczy.
Potem dodałam do tego mojego "rytuału" olej kokosowy do zmywania makijażu. Następnie żel do mycia twarzy z węglem japońskim. Skończył mi się podkład z Inglota więc zaczęłam używać podkładu Healthy Mix. Dużo zmian w krótkim czasie. Przez to nie wiem czy powodem tego wysypu jest zmiana kosmetyków, czy przestać czegoś używać, czy zacząć, czy...
Póki co kupiłam z apteki Acne-Derm, mam w planach używać go przez miesiąc, jeśli się nic nie poprawi to pójdę do dermatologa.

Możecie mi doradzić coś w związku z tym? Może ktoś mądrzejszy wykryje tu błąd :P. Jakieś porady, domowe sposoby, cokolwiek? Będę bardzo wdzięczna.
Vaniilas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując