Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - EPIDUO- jak na was działa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-01, 10:23   #4209
MBrzanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 8
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

@dreamer_girl nie poddawaj się Ja na początku też miałam ciężko, ale przede wszystkim dlatego, że popełniałam dużo błędów. Może któraś z tych rad Ci pomoże Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć żeby na początku stosować epiduo naprawdę w niewielkich ilościach nawet co drugi/trzeci dzień i odczekać z 20 min po umyciu twarzy zanim się posmaruje. Zauważyłam też, że po zastosowaniu epiduo najlepiej odczekać z ok. godzinę zanim pójdzie się spać żeby mieć pewność, że wszystko dobrze się wchłonęło (często miałam podrażnienia jak posmarowałam tuż przed pójściem spać).
Też pytanie czy stosujesz epiduo czy epiduo forte? Ja osobiście musiałam zrezygnować z forte, bo było dla mnie za mocne.
Czytałam jakieś opinie, że wysyp krostek jest dobry, bo to znaczy, że produkt działa, więc chyba trzeba to przetrwać U mnie akurat nie było tego problemu, krostki pojawiały się tak jak zawsze.
Jeszcze mi dermatolog przepisała raz rupafin, jak miałam mocno spuchnięte powieki. To jest na reakcje alergiczne i teraz czasem biorę profilaktycznie jak widzę, że gdzieś mi zaczerwienie wyskakuje.
To chyba wszystko z takich rzeczy, które mi przychodzą do głowy Trzymam kciuki i życzę wytrwałości
MBrzanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując