Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-22, 16:45   #2836
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Tu się zlazłam jak głupia. Jedyny weeend żeby wypocząć a 3h zeszło w galerii. Partner chce iść ze mną coś kupić nie wiem czy z pomocą jakiejś kobiety ale uważa że za bardzo przeżywam, my będziemy tłem, najważniejsi są młodzi. Podejrzewam że ze chcę zrobić zakupy szybko.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz możliwość wypożyczenia sukienki? W większych miastach są takie wypożyczalnie.

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Granatowa/niebieska mi sie podoba z tego zestawienia. Natomiast ostatnie zaznaczenie to moim zdaniem wina za ciasnej bielizny, a nie sukienki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie tez granatowa. A to odznaczanie może być jeszcze winą materiału. Im bardziej elastyczny, mniej trzymający formę, tym większe prawdopodobieństwo, że będą wałki. Mnie wiskozowe plecy w wielu sieciówkowych ciuchach też robią efekt szynki przy rozmiarze 34.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

A co z kombinezonami? Ten z Orsaya KLIK jest w 44, to ułożenie materiału z przodu mogłoby zakamuflować fałdki, na plecach trudno powiedzieć, bo ciężko po zdjęciu ocenić, na ile stabilny to materiał.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując