Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ANKIETY, BADANIA NAUKOWE - wątek przeznaczony do ich zamieszczania
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-28, 14:49   #27
madebyvirginia
Raczkowanie
 
Avatar madebyvirginia
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 276
Dot.: Ankieta do pracy koncowej - psychologia

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Wypełniłam, ale chętnie dowiem się czegoś o rasie hiszpańskiej, bo google odsyła mnie do konia andaluzyjskiego.
Poza tym przy "jak wygląda twoje ciało/jak chciałabyś, żeby wyglądało" obrazki szczupłych (chudych) sylwetek są moim zaniem nieadekwatne - brak bardzo szczupłej figury chłopczycy. Powinny być rysunki prawidłowo oddające proporcje bioder i biustu, a nie jakieś pokraczki.
Poza tym w ostatnim pytaniu podział na "nogi" i "uda". No chyba nie bardzo.
Dzieki.
Jesli chodzi o sylwetki, uzylam sylwetek ze skali Figure Rating Scale. Niestety, ale wersja uaktualniona nie była dostępna na moim uniwersytecie i mogłam użyć jedynie tej starszej. A szkoda, nowsza wersja jest dużo lepsza

Dzięki za zwrócenie uwagi. Chodziło o długość nóg, musiałam źle sformułować pytanie

A jesli chodzi o rasę hiszpańską, musiałam ją wyróżnić, ze względu na poprzednie badania. Jeśli w google wpiszesz hispanic race, to wyskoczy ci link do angielskiej wiki. Chodzi po prostu o osoby pochodzące z krajów ameryki południowej, hiszpanii, oraz portugalii. Jest to potrzebne do porownania wynikow badan ze wzgledu na grupe etniczna.
madebyvirginia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując