Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nauka w szkole policealnej - który kierunek wybrać?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-22, 15:03   #7
AsiA_555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 201
Dot.: Nauka w szkole policealnej - który kierunek wybrać?

Cytat:
Napisane przez karli23 Pokaż wiadomość
Witam,

Od września planuję naukę w szkole policealnej. Zastanawiam się nad jednym spośród dwóch kierunków - technik administracji lub technik informatyk.
Który kierunek według was jest lepszy i po którym prędzej można znaleźć pracę w zawodzie. Jeśli ktoś z was robi szkołę policealną i któryś z tych dwóch kierunków to niech się wypowie czy warto któryś z nich wybrać.
Na studia się nie wybieram, tylko do szkoły policealnej więc proszę nie pisać postów typu "lepiej idź na studia" itp.

Na technika administracji bym poszła ale czytałam że nawet osoby które maja magistra administracji nie mogą znaleźć pracy w biurze ani w urzędach więc nie wiem czy jest to dobry pomysł. W tamtym roku miałam półroczny staż w biurze i zawsze jest to jakieś doświadczenie. Natomiast technik informatyk wydaje mi się bardzo trudnym kierunkiem, ale wydaje mi się że w przeciwieństwie do administracji bardziej przyszłościowy.

czy staż w biurze można zaliczyć do praktyki na techniku administracji?

Proszę o wasze odpowiedzi i spostrzeżenia.
To zależy co chcesz robić, czy siedzieć w biurze w papierkach, czy naprawiać komputery, tworzyć strony internetowe itd,
Pracę to w każdym zawodzie trudno znaleźć, wybierz taki kierunek, w którym czujesz się pewniej, bardziej Cię interesuje a łatwiej Ci będzie się tego uczyć, a potem w tym pracować.
AsiA_555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując