Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KOLOROWY atak wiosny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-24, 11:14   #1
waiting for miracle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 271

KOLOROWY atak wiosny


Wiosna, to dla mnie tak jak i pewnie dla większości z Was przypływ KOLORÓW. Dlatego wiosennego makijażu nie wyobrażam sobie w jednym, monotonnym kolorze. Ma być radośnie, wesoło, fantazyjnie, KOLOROWO!

Marek Aureliusz powiedział kiedyś, że
"Życie jest w kolorze, który ma twoja wyobraźnia".

Sami więc widzicie jakiego koloru jest moja wyobraźnia.



Żeby osiągnąć taki efekt makijażu należy pamiętać przede wszystkim o tym by działać spontanicznie, nie myśleć czy dane kolory do siebie pasują, czy ze sobą współgrają itp., ma być ciepło i radośnie, ma się coś na twarzy dziać!
Pierwsze oczywiście korektor, podkład i puder.
Następnie baza pod cienie, a potem to już tylko kwestia wyobraźni.
Ja najpierw na całe powieki nałożyłam lekko beżowy cień, a na niego jasnoróżowy. Potem na całą ruchową powiekę również poszedł róż, tylko o 2 odcienie mocniejszy. Nad nim znalazł się cień żółty, który dla lepszego efektu aplikowałam na mokro, a tuż nad nim cień zielony (1/3 powieki od wewnętrznego kącika oka), cień niebieski (1/3 powieki) i fioletowy (1/3 powieki od kącika zewnętrznego) również nałożone na mokro.
Usta posmarowałam lekko fioletową pomadką, a później malinowym błyszczykiem, dzięki czemu kolor wyszedł ciemniejszy a same usta wydają się o wiele pełniejsze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 1310.jpg (51,1 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 1260.jpg (44,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 1261.jpg (12,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 1265.jpg (22,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 1284.jpg (49,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 1307.jpg (51,6 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez waiting for miracle
Czas edycji: 2011-05-24 o 15:28
waiting for miracle jest offline Zgłoś do moderatora