Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-24, 17:01   #5
2016070930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 015
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.IV

Cytat:
Napisane przez allesi Pokaż wiadomość
U mnie trądzik pojawił się po odstawieniu anty właśnie. Mam kuracje rozpisaną na 6 miesięcy, właśnie mija 90 dzień i wciąż cera mi się pogarsza - non stop wysypy, ślady po krostkach, przebarwienia I od jakiegoś tygodnia nie jestem w stanie ubrać soczewek, ze względu na suchość, szczypanie. Ale być może u Ciebie nie będzie tego efektu. Wypadanie włosów ograniczyłam dzięki kozieradce. Dobre nastawienia to podstawa.
allesi a stosujesz jakieś krople nawilżające czy nie pomagają po prostu? Chyba na wszelki wypadek wymienię jednak szkła w moich okularach bo zawsze w razie czego lepiej mieć, a przy moich -4,00 to bez soczewek czy okularów z domu nie wyjdę Te wysypy też mnie przerażają, zwłaszcza że przy braniu anty z cerą było w miarę ok, dawno już dużego wysypu nie miałam i przyzwyczaiłam się do takiego stanu rzeczy.
Czytam właśnie poprzedni wątek i tam dziewczyny jeszcze nawet w 4 czy 5 miesiącu miały nadal problemy z cerą, więc trzeba to niestety przeczekać. Mam nadzieję, że u ciebie niedługo minie.
2016070930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując