Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-05, 10:57   #28
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.IV

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Dziękuję cały dzień biję się z myślami, jutro zrobię badania i podejmę ostateczną decyzję. Teraz bardziej boję się tego jak będę wyglądać w dniu ślubu, wiem...może to brzmi infantylnie, ale to mnie na obecną chwilę najbardziej obchodzi
Witam wizażanki zaczynam axotret w tym tygodniu, więc będę częstym gościem na tym wątku.

Miałam te same obawy. Prześladuje mnie nawet taki koszmar, że jestem pięknie uczesana i ubrana, ale zapomniałam pójść do makijażytski w dniu ślubu i mam pełno widocznych plam, pryszczy itp.
Moja cera wyglądała bardzo dobrze po kuracji tetralysalem, aż do końcówki kwietnia 2016. Niestety moja wina w pogorszeniu cery. Po pierwsze przerwałam kuracje, po drugie na kilka dni przed wysypem pochłonełam straszne ilości słodyczy, których wogóle nie jem. Pierwszy raz zauważyłam, że jednak dieta ma znaczenie...
Szczegółowe badania krwi oczywiście niczego nie wykazały, bo wyniki są wzorowe

Wspomniałam Pani doktor o weselu i jeśli będą pojawiać się "wulkany" to mam się zgłosić na 2 tygodnie przed po maść - cud , po której zapewniła że nic mi nie wyskoczy, tylko nie wolno mi jej używać cały czas itp...
__________________
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując