Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zdziczałam i zgłupiałam
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-28, 08:12   #23
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Zdziczałam i zgłupiałam

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;88830356]Nie nie trzeba. Właśnie dlatego ten facet się odsuwa bo próbujesz wymusić na nim żeby zajął się Twoimi emocjami.
Sorry ale to że ktoś wywołał w Tobie negatywne uczucia w żaden sposób nie czyni go za nie odpowiedzialnymi. Tylko Ty masz wpływ na to jak postrzegasz daną sprawę. Obecnie robisz z siebie popychadło domagając się szczerości od kogoś kto ma Cię w d.. Pogarszasz tym samym swoje samopoczucie a winą za to obarczasz tego faceta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Moim zdaniem facet, dlatego się odsuwa, nie jest otwarty, bo nie chce wziąć odpowiedzialnosci za siebie.
Ale gdyby był taki, jaki autorka ma życzenie, żeby był, to by już umiała zająć się swoimi emocjami. I dlatego jest konflikt interesów, bo dziewczyna ma myslenie zyczeniowe na temat jego zachowania wynikającej z osobowosci a on właśnie taki jest. Chce mu to udowodnic a on zwyczajnie i poprostu się nie przyzna.
ps.
To jest błedne koło. Zostaw to tak, jak jest i idz do przodu, bo inaczej nie ruszysz.

Edytowane przez wiekanka
Czas edycji: 2021-07-28 o 08:14
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując