Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - No-buy
Wątek: No-buy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-01, 06:49   #168
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: No-buy

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;88880431]Cava, te z pierwszego zdjęcia te te moje stare, właśnie układają się tak jak na zdjęciu i takich szukam. Już mam taki kocioł w głowie, że nie wiem czy to czego szukam to fachowo nazwa się szorty, bokserki, hipstery czy jeszcze inny diabeł. Ale chyba się poddam, wszystko co widzę, to nie to, przecież nie mogę tak się fiksować na majtkach.

Najlepsze jest to, że to była jakaś wyprzedaż i płaciłam za nie 5 lat temu 4,95 zł za sztukę i dalej dobrze się trzymają, chociaż już poszarzały i trochę wstyd w takich chodzić.[/QUOTE]

Mnie się one wydają dość popularnym krojem, przeszłabym się do typowego sklepu osiedlowego z bielizną, czy tam jak są jakieś ryneczki z małymi sklepami, albo sportowego większego i tam raczej będą takie . I bawełniane i syntetyczne i mieszane i wiskozowe. Może nie po 4 zeta ale po 7-9 zł będą i to każdy model wystawiony do obejrzenia na wieszaku.
Na 100% widziałam majtki takiego kroju w osiedlowym sklepie z bielizna i piżamami u nas.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2021-09-01 o 06:51
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując