Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-05, 15:51   #60
lid-ka
Raczkowanie
 
Avatar lid-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 207
Dot.: Powracająca grzybica pochwy

Cytat:
Napisane przez zuzaaaa Pokaż wiadomość
potrzebuje pilne pomocy!!!za tydzien wyjezdzam na urlop!
po miesiacznce zaczelam odczuwac swedzenie i pieczenie , ostatnio leczylam sie u ginekologa z tego powodu. (nie mialam robionych badan) kupilam sobie lacibios femina.
mozecie polecic cos skutecznego,???bez recepty???bo nie wiem czy to pomoze a nie chce sie meczyc(

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

czy mozecie polelic jakiegos ginekologa we wroclawiu ktory zna sie na leczeniu takich infekcji?zrobi jakies badania??bo moja lekarka byla zdziwona ze chce zrobic cytologie.
jak odczuwasz pieczenie przy oddawaniu moczu, to może to jest zapalenie pęcherza/cewki moczowej. ja bym się na twoim miejscu przebadała, tzn. zrobiła analizę moczu i poszła z nią do ginekologa - on ci da jakiś lek na receptę w zależności od tego, czy to grzybica czy zapalenie dróg moczowych. na grzybicę środki dostępne bez recepty raczej niewiele pomogą - już to sprawdziłam na sobie. przeszło mi dopiero po globulkach pimafucin. a na zapalenie dróg moczowych możesz na własna rękę stosować np. jakiś preparat z żurawiną - np. kapsułki prouro (są bez recepty i niedrogie). pij dużo, żebyś często oczyszczała pecherz i biegnij do lekarza, bo problemów intymnych na urlopie to chyba wolałabyś uniknąć
lid-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując