Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-08, 09:21   #2163
Karolina_Kot_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 9
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Radiolodzy, którzy pracują z moją mamą i codziennie opisują badania kobiet chorych na raka, zalecają, by oprócz wyżej wymienionych badań, badać również poziom estrogenów i peogesteronu. Kobiety, które mają dużo tych hormonów (ponad normę, ale również takie które są blisko górnej granicy) powinny dwa razy zastanowić się zanim zaczną brać tabletki antykoncepcyjne. Wątpię, że jest to wiedza powszechna. Powtarzam tylko to co usłyszałam z otoczenia lekarskiego .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Całkowicie się z tym zgadzam - zbadanie poziomu hormonów jest bardzo ważne. Zwłaszcza, że estrogeny zawarte w hormonach wpływają właśnie na krzepliwość krwi.

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez domiii91 Pokaż wiadomość
Mnie też strasznie swędziała skóra po plastrach. Już po kilku godzinach od naklejenia cała skóra robiła się czerwona wszędzie gdzie plaster dolegał. Zrezygnowałam bo z takim uczuleniem na klej nie dało się wytrzymać.
Też tak miałam. Skóra swędziała mnie strasznie i dostałam uczulenia na całym ciele. Było to do tego stopnia uciążliwe i zamiast mijać było coraz gorzej. Po konsultacji z ginekologiem zrezygnowałam z plastrów. Lekarz stwierdził, że mogło to być po prostu uczulenie na klej..
Karolina_Kot_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując