Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-03, 12:42   #35
damgala
Zadomowienie

Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez nikkita Pokaż wiadomość
Dzięki! Może jakiś cud się zdarzy

Ok, dzięki, to ufff ! Ja się zastanawiałam, bo jednak dermokrem do skóry atopowej tam przelewałam i płyn micelarny, więc przynajmniej przepłukałam te pojemniczki.

Ja napisałam do naszej kadrowej i na maila ma mi podesłać gotowe wnioski. Jedyne co chciała wiedzieć to jaką opcję wybieram, czy sam macierzyński czy w komplecie z rodzicielskim.

Może u Ciebie będzie lepiej ;>. Moja Mała się wyjątkowo nie pcha na ten świat. Jeszcze dr kazała mi dziś i jutro ćwiczyć dwa razy dziennie z moim balonikiem i właśnie cierpię. Nawet krew się pojawiła (mówiła, że normalne) a ja jestem dopiero na 22 cm (miałam przerwę przez leki na infekcję).

Z ubieraniem skarpet i butów ostatnio mam okropny problem. Wchodzę już tylko w jedne buty (kupione niedawno w rozmiarze większym). Nawet ich nie rozsznurowuje tylko wciskam przy pomocy łyżki. A kupiliśmy ją dla dziadka, bo przychodził ostatnio w odwiedziny Misję golenie będę miała dziś, żeby do porodu trochę włosy podrosły i ewentualne podrażnienia wygoiły. Jutro jeszcze golenie nóg, domowa regulacja i henna brwi, żeby jakoś wyglądać w szpitalu.

Co do puchnięcia, to już od dawna mam problem. Tak jak i z drętwieniem. Takie uroki ciąży i nic się nie poradzi niestety . Widzę, że część z Was normalnie nosi pierścionki jeszcze, ja już dawno dałam sobie spokój.
O mi też taki domowy salon kosmetyczny by się przydał. Jutro to pewnie nie mam szans bo znowu wizyta u gina (teraz już co tydzien) + ktg o 17:00, ale znając moje szczęście i kolejki u lekarza to jak wyjdę przed południem do niego to wrócę dopiero po tym ktg późnym popołudniem.
Może dziś wieczorem ogole wszystko co się da a henne i regulacje brwi bym sobie w środę zrobiła, niezła myśl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline   Odpowiedz cytując