Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-16, 18:04   #4396
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Są techniki, które pozwalają nam zaprezentować się lepiej i szybciej kogoś do siebie przekonać ale z czasem dochodzę do wniosku, że lepiej jednak trzymać się prawdy i nie starać za bardzo bo może pewne stanowiska po prostu nie są dla nas najodpowiedniejsze i lepiej aby to wyszło na etapie rekrutacji.
Oczywiście to się wiąże z mało przyjaznym otrzymywanie odmow ale to też jakaś lekcja.

Ja dostałam odmowe w tym tyg (oficjalnie szukają kogoś z większym doświadczeniem w branży) ale też sama nie ukrywalam na rozmowie, że najbardziej się martwię godzinami pracy 12-20 czy będą mi na dłuższą metę odpowiadały i sądzę, że to przesadzilo. I w sumie podjęli dobra decyzję bo pewnie bym przyjęła ta ofertę i szukała dalej, a po znalezieniu pracy w godzinach bardziej mi odpowiadających po prostu bym odeszła. A mogą znaleźć się osoby, którym takie godziny jak najbardziej będą odpowiadać.

Czy wy też zauważyliście jakieś odblokowanie w ofertach w końcu po przerwie majowej? Ja dopiero w tym tyg wysłałam 3 cv za cały maj
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora