Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koty część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-01, 11:27   #88
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Dopiero przeczytałam post Najlepszego w nowym roku dla wszystkich Kociar

Helenka doszła do siebie bardzo szybko, teraz męczy się w kubraczku - cały czas trzepie łapkami jak chodzi i drga jej ogonek, wyobrażam sobie jak jej niewygodnie. Inaczej się zachowuje - jest baaardzo spokojna w porównaniu do tego, co było wcześniej. Z rana zwykle miała głupawki, teraz siedzi grzecznie i obserwuje co ja robię. Liże też wszystko dookoła i nie wiem, czemu? Liże nas, meble, lusterko jak się maluję - to przez to, że nie może wylizać sobie futerka pod kubrakiem?

Mam nadzieję, że się trochę rozkręci - podoba mi się, że zrobiła się bardziej miziasta i więcej z nami gada, ale lubiłam ten jej charakterek. Nie śpi też z nami co noc - schodzi pod łóżko, co jest dla mnie smutne, bo zawsze kładła się z nami Zobaczymy jak będzie jak zdejmiemy kubrak.

Jak już wezmę drugiego kotka, to po sterylce - nie chcę tego przechodzić drugi raz, za dużo nerwów dla mnie :/
No można brać po sterylce. Tylko upewnij się, że ten drugi kot ma już też zrobione testy na kocią białaczkę i koci hiv.
Bo znam przypadki, że ktoś przyniósł do zdrowego kota chorego ze schroniska. To lizanie może być efektem stresu. Lizanie kota uspokaja. Chowanie się też sugeruje stres. Zapytaj lekarza czy po 4 dobach nie można zdjąć tego kubraczka bo chyba faktycznie ją stresuje. Czy przed założeniem kubraczka miała okazję zlizać z siebie szpitalny zapach? Bo może też o to chodzi, że ona nadal ten zapach gdzieś czuje i to ją drażni? Trzepanie łapkami i drganie ogonka to oznaka irytacji. Wkurza ją kubraczek. A spokojniejsza bo myśli, że kubraczek ją złapał. Jak ją uwolnicie z wdzianka to humor się jej na pewno poprawi.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując