Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy styczniowe 2021 [emoji16]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-14, 15:02   #2057
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Mamy styczniowe 2021 [emoji16]

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jestem już po USG 1 trymestru - byłam u tego samego lekarza co z synem. Wszystko w porządku, ryzyka chorób już na podstawie usg i testu podwójnego niskie. Co ciekawe tym razem w całości to usg miałam przez brzuch i teraz mam łożysko na tylnej ścianie, więc miał dobrą widoczność. Czego nie spodziewałam się dziś kompletnie (bo w 1 ciąży nic na tym etapie nie mówił na ten temat) zapytał czy chce znać płeć To formalista, więc skoro powiedział tym razem to myślę, że musiał być w miarę przekonany, ale zobaczymy czy nipt to potwierdzi 6cm prawdopodobnie córki

Super gratuluje i troszkę zazdroszczę obawiam się trochę stężenia testosteronu u mnie w domu [emoji28]


Ja bym się nie nadawała na poród domowy wiec szacun na pewno zupełnie inne przeżycie, inne emocje.
U mnie w szpitalu akurat cudowny personel, przy porodzie cały czas położna, ale miejscowość mniejsza i nie było tłoku jak rodziłam (No byłam tylko ja rodząca [emoji28]). Pokój dostałam jedynkę z własna łazienka i co rusz ktoś do mnie zaglądał. Teraz podobno już trochę więcej się dzieje bo przyjeżdzają z okolicznych miast rodzic do nas, zobaczymy jak będzie. Jedyny minus dla mnie to brak znieczulenia zzo bo tens dawał radę tylko przez 15min [emoji85] ale teraz jeśli pójdę od razu na cc to będzie to bez różnicy [emoji848]


Ogłaszam ze dziś drugi dzień jak czuje się ciut lepiej wiec jest światełko w tunelu 🥳🥳


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując