Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Anty aging - plotkowo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-01-31, 14:59   #930
missVivi
Raczkowanie
 
Avatar missVivi
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 287
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Też bardzo lubię, za lekkie formuły, za delikatność oczyszczania i peelingowania (peelingi kłaczkowe), za świetne produkty do demakijażu. Zwłaszcza olejki i mleczka do demakijażu są świetne, niestety nie znalazłam podobnie dobrych odpowiedników na polskim/europejskim rynku. Niby jest sporo różnych formuły, a z reguły niewypały, drażnią oczy, słabo rozpuszczają makijaż, pachną.

Właśnie zrobiłam parę dni temu zamówienie na yesstyle, ale muszę czekać do 18 lutego na wysyłkę, bo dwa produkty były z dłuższym czasem oczekiwania. Wcześniej yesstyle rozbijało takie zamówienie na dwa, ale najwyraźniej te czasy sie skończyły.





Nigdy nie zapomnę, jaką łaciatą cerę zrobiło mi mydło Aleppo. Pomiędzy ściągniętymi wysepkami przesuszonej skóry torowały sobie drogę strumyczki sebum.






Miałam esencję SK-II i była ok. Miałam cerę w bardzo dobrym stanie, więc trudno mi było zobaczyć jakieś efekty. Do tego wystarczyły mi tańsze produkty.




Ja pod filtr nie mogę nałożyć nic poza hydrolatem lub wodą termalną.
To samo - zawsze wszystko mi spływa z twarzy, świecę się, a twarz mam normalnie jak popryskaną wodą.
missVivi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując