Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czesanie włosów kręconych i falowanych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-04, 20:38   #36
cytadela212
Raczkowanie
 
Avatar cytadela212
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 183
Dot.: Czesanie włosów kręconych i falowanych

Kochane Wizażanki- mam problem
Dopiero zaczynam przygodę z tym forum, dziś jest pierwszy dzień gdy tak naprawdę dogłębnie zaczynam się wczytywać w Wasze porady. Mam włosy delikatnie falowane, z dużą skłonnością do puszenia się. Wcześniej intuicyjnie stosowałam metodę "czesać jak najmniej"bo starałam się je bardziej zakręcać, poprzez warkocz, także czesanie jest temu nie po drodze. Czesałam wlosy szczotką tylko przed myciem (bo mam wrażenie, że myje mi się wtedy wygodniej), na mokro rozczesywałam palcami lub grzebieniem o szeroko rozstawionych zębach. Uczesanie na sucho nie powoduje u mnie lwiej grzywy, ale również nie wygładza ich (nie chodzi mi o rozprostowanie, martwiła mnie ich struktura, każdy pojedynczy włos, szczególnie te pod spodem, na swojej długości jest falowany albo taki pognieciony, myślałam że to kwestia ich zniszczenia, a teraz czytam że to normalne, co swoją drogą jest zaskoczeniem miesiąca :P) No więc jeszcze kilka dni temu uznałam, że wyrzucam starą szczotkę i kupuję taką z naturalnym włosiem, która może mi trochę "wygładzi" włosy i przestaną się tak puszyć. Ale mówicie: nie czesać
I teraz pytanie: pieniądze poszły w błoto, bo zniszczę sobie włosy, czy jednak próbować wedle uznania?
cytadela212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując